قوانین و مقررات

بازدید: 77

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ملس بار
استفاده از فروشگاه اینترنتی ملس بار به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ملس بار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.
خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@malasbar.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و كامل را در سایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ملس بار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. لازم به ذکر است که در صورت هرگونه تغییر در قوانین و مقررات این صفحه، تغییرات به صورت اخبار در همین سایت انتشار می یابد.
عضویت در سایت رایگان است. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت به ایمیل شما ارسال می‌شود که با کلیک نمودن روی آن، مراحل عضویت را تایید می کنید.
مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و شرکت در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.

عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست و صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.

روند استرداد وجه: در صورت مرجوعی کالا، وجه آن تا 48 ساعت به کارتی که پرداخت صورت گرفته  ورایز می شود.
مدت زمان تحويل: در تهران یک روزه و برای شهرستان یک روزه به پست تحویل می شود.
روند مرجوعی كالا و نحوه فسخ خدمات: با توجه به نوع کالاهای ما (مواد غذائی) در صورتی که بسته بندی باز نشود مرجوعی پذیرفته می شود.
ساعت پاسخگويی: 10 تا 17 شنبه تا 4 شنبه
نحوه پرداخت وجه: خرید به صورت انلاین صورت می گیرد.
شيوه حمل: با پیک در تهران و پست و تیپاککس برای شهرستانها
پشتیبانی و خدمات پس از فروش: تماس با پشتیبانی همه روزه از 8 تا 20 

نظرات